Wil jij weten hoe je als bewonersbedrijf minder afhankelijk wordt van gemeentelijke subsidies en sterker komt te staan in tijden van bezuinigingen (het ‘ravijnjaar’)? Sluit dan aan bij deze lunch meetup en laat je inspireren door de praktijklessen van een ervaren sociaal ondernemer.
Tijdens deze online sessie neemt Cor Remmerswaal van Cor pakt door je mee in zijn verhaal: hoe hij samen met andere betrokkenen het dorpshuis De Milandhof nieuw leven inblies en een financieel model ontwikkelde dat het initiatief toekomstbestendig maakt. Aan de hand van zijn ervaringen krijg je inzicht in hoe maatschappelijke waarde en ondernemerschap hand in hand kunnen gaan.
In deze laagdrempelige lunchsessie – waar je gewoon virtueel bij kunt aanschuiven met je broodje – bespreken we hoe je:
Na afloop ontvang je een aantal reflectievragen waarmee je direct zelf aan de slag kunt om jouw bewonersbedrijf sterker en weerbaarder te maken. Bijvoorbeeld over welke activiteiten het beste passen bij jouw missie en hoe deze kunnen bijdragen aan een financieel onafhankelijker model. Of de mate waarin je jouw maatschappelijke waarde je nu al goed zichtbaar maakt, en waar je wellicht meer focus op kunt leggen om je positie te versterken in gesprekken met de gemeente en andere partners.
Wanneer: Donderdag 5 juni van 12:00 tot 13:00 uur
Locatie: online via Zoom
Voor wie: Voor iedereen die zich wil voorbereiden op de aankomende ravijnjaar
Kosten: deelname is gratis, meld je wel tijdig aan zodat je de link krijgt!
Enthousiast? Meld je dan aan vóór 29 mei via het formulier van Ondernemen met je Buurt.