Als initiatiefnemer, bestuurder of vrijwilliger van een buurthuis of ontmoetingsplek moet je van alles zelf oplossen, terwijl je niet alle antwoorden hebt. Natuurlijk kun je veel opzoeken, maar soms wil je gewoon even sparren met iemand die het zelf heeft meegemaakt, of met een expert praten. Iemand die snapt hoe het er in een buurthuis of ontmoetingsplek aan toegaat. Daar kunnen we je vanuit LSA bij helpen.
Leg daarom je vraag, dilemma, probleem aan ons voor. Dan gaan wij met elkaar op zoek naar het antwoord. LSA werkt samen met mensen die vanuit allerlei achtergronden ervaring hebben met bewonersinitiatieven, besturen en ontmoetingsplekken. Grote kans dat ze jouw vraag al een keer voorbij hebben zien komen. Zij denken dan ook graag met je mee over de volgende vragen.
Kortom: zit je als bestuur of initiatiefnemer even vast? Laat het ons weten. Wij helpen je op weg met iemand die weet hoe een buurthuis écht werkt. Er zijn geen kosten aan verbonden en het levert vaak wél veel op. Je kunt hieronder je vraag stellen.
lerend netwerk