LSA is voor en van actieve bewoners
Bel ons: +31(0) 30 231 75 11

Het bureau

Op het bureau van het LSA werkt een enthousiaste groep beroepskrachten. Het bureau ondersteunt  de vereniging LSA inhoudelijk en operationeel. 

 

LSA

Arthur van Vliet – Webredacteur

arthur@lsabewoners.nl

 

Ciske den Hoedt – Financiële administratie
ciske@lsabewoners.nl

 

Kristel Jeuring – Buurtrechten-expert
kirstel@lsabewoners.nl

 

Marieke Koot – Bijeenkomsten, kennisdeling

marieke@lsabewoners.nl

06-10536522

 

Marieke Boeije  – Projectmedewerker
Marieke.Boeije@lsabewoners.nl

06-15907507

 

Milou Althof – Communicatie BewonersBedrijven

milou@lsabewoners.nl

 

Pleuni Koopman – Communicatie

pleuni@lsabewoners.nl

06-18680715

 

Sylvia van der Garde – Administratie
sylvia@lsabewoners.nl

 

Thijs van Mierlo – Plaatsvervangend directeur
thijs@lsabewoners.nl

06-23104371

 

Hanne de Vlieger – Administratie
hanne@lsabewoners.nl

 

 

 

 

 

Het bureau is gevestigd in Utrecht
LSA
Korte Elisabethstraat 15-17
3511 JG, Utrecht


Fiscaal nummer: 813853060