U bent hier:
Datum: donderdag, 16 april 2009
Op 2 en 3 juni 2009 vindt in Liverpool de conferentie Communities in Control plaats.
Op deze conferentie staat de rol van bewoners in de wijkaanpak centraal.
De conferentie wordt georganiseerd door Ierse en Engelse organisaties samen met het LSA. De deelnemende organisaties hebben een belangrijke overeenkomst: we werken allen met de zogeheten ABCD-methode. Dit is een uit Amerika afkomstige methode die zich richt op de kennis en kwaliteiten van bewoners en op de overige `assets` die er in een wijk aanwezig zijn.
De eerste conferentiedag zijn er veel presentaties en lezingen. Op de tweede dag gaan de deelnemers in kleine groepen op bezoek bij diverse projecten in wijken en Liverpool en Manchester.
Het grootste deel van de beschikbare plaatsen voor Nederlandse deelnemers aan deze conferentie is gereserveerd voor bewoners uit het LSA-netwerk. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor andere gegadigden.
Voor meer informatie:
Persbericht
Conferentiefolder
Copyright © 2011 LSA Bewoners | Door Internetbureau i-Aspect
LSA Oudkerkhof 13b, 3512 GH Utrecht, tel. 030-2317511